تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
سرویس وبلاگدهی بیان
سرویس وبلاگدهی ویکی بلاگ
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی بوش
نمایندگی آاگ
چت باران
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود تحقیق و مقاله

کاشت ایمپلنت دندان جلوگیری از ریزش دندان ها دیگر

برای کاهش عوارض ناشی از ریزش دندان و تضمین سلامت از استخوان باقیمانده و دندانهای اطراف خود، جایگزینی دندان از دست رفته الزامی است. استفاده از ایمپلنت های دندانی برای جایگزینی دندان ها به روشی بسیار رایج و رایج برای مقابله با اثرات دندان های از دست رفته تبدیل شده است. با ترمیم دهان خود با یک مجموعه متعادل از دندان ها، آنچه که به طور طبیعی برای شما در نظر گرفته شده است.

کاشت ایمپلنت دندان جلوگیری از ریزش دندان


کاشت دندان چیست؟

کاشت ایمپلنت دندان جایگزین دندان های از دست رفته می شود. این جایگزین ها از سه بخش تشکیل شده اند:

  • روکش : روکش دندان معمولاً از مواد سرامیکی ساخته شده است، به گونه ای طراحی شده است که مانند دندان طبیعی عمل می کند.
  • اتصال دهنده : گاهی اوقات به عنوان "abutment" شناخته می شود، اتصال دهنده برای اطمینان از ثابت شدن روکش به پایه ایمپلنت متصل می شود، و اغلب به شکل شش ضلعی یا هشت ضلعی است.
  • پایه : پیچ تیتانیومی است که با استخوان طبیعی ترکیب می شود تا یک پایه ایمن و پایدار فراهم کند.

فرآیند کاشت چیست؟

عمل کاشت ایمپلنت دندان نیاز به عمل جراحی دهان دارد و معمولاً در حالت بی حسی انجام می شود. در حین عمل، دندانپزشک سوراخ کوچکی در استخوان فک ایجاد کرده و پایه را به دقت در استخوان پیچ می کند. سپس لثه روی کاشت گذاشته می شود تا بتواند بهبود یابد.

بعد از بهبودی کاشت ایمپلنت دندان

بعد از اینکه پایه کاشت به اندازه کافی بهبود یافت، طی عمل جراحی دوم کانکتور در قسمت بالای کاشت قرار می گیرد. در آخر، روکش در بالای کانکتور قرار می گیرد. این روکش به لثه و فک متصل می شود.

تفاوت بین مواد کاشت ایمپلنت دندان در چیست؟

بین مواد کاشت ایمپلنت تفاوت های عمده ای وجود دارد، و در حالی که نیازی به تحقیق در ساخت، مدل و مواد کاشت دندان نیست (همانطور که هنگام خرید ماشین می خواهید)، باید به متخصص ایمپلنت خود اطمینان کامل داشته باشید. حداقل، از داشتن گواهینامه در هیئت مدیره اطمینان حاصل کرده و از گزینه های موجود در کاشت آگاه باشید.

تولید کنندگان مواد ایمپلنت دندان

بیش از 60 تولید کننده مواد ایمپلنت دندان از جمله پایه های کاشت، اتصالات و روکش تأیید شده توسط FDA وجود دارد. این سیستم های کاشت دندان از نظر پیچیدگی، کیفیت و قابلیت اطمینان متفاوت هستند. اگر قصد دارید کاشت ایمپلنت دندان انجام دهید، مطمئن شوید که متخصص ایمپلنت شما با تولیدکنندگانی کار می کند که سوابق کاری بسیار خوبی دارند، تحقیق خود را در خصوص محصولاتی که از آنها استفاده می کنند شروع کنید خود را برای انجام کاشت ایمپلنت با بالاترین کیفیت و مراقبت ممکن آماده کنید.

در اینجا درخواست ملاقات کنید http://mdpi.pro/ جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09197214685 تماس بگیرید و به منظور ملاقات در کلینیک دندانپزشکی آدرینا با شماره 77933549-77971183-021 تماس بگیرید.

نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *